NASIL ÇALIŞIR

 

İzleme

MDCplus izleme sistemi: Gerçek zamanlı makine izleme özelliği ile makinenin tüm üretim sürecini incelemenize imkan tanır. Makinenin çalışma geçmişini ve aynı zamanda çalışan performansını inceleyebilir, üretimdeki değişiklikleri izlemek ve böylece verimliliği artırabilmek için Excel dosyası olarak raporları indirebilir, tablolar veya grafikler halinde görüntüleyebilirsiniz!

 

Personel İzleme

Zyfra MDCplus, size hem makine hem de personelin iş açısından ilerlemesini ve performansını eş zamanlı olarak izleme ve böylece duruşları en aza indirme olanağı sunar.

 

Titreşim İzleme

Ekipman hasarını önlemek için bir makinenin teknik durumunu değerlendirin ve sorunları giderin. Titreşim izleme, potansiyel çarpışmalar hakkında uyarı sinyalleri göndererek bunları önler!

 

CNC Kod Yönetimi

Makinelerin otomatik kontrolü için CNC Kod Yönetimi, makine operatörlerini CNC kod programlarının geliştirilmesinden sorumlu bölümlere bağlar. Yükleme, yürütme ve izleme gibi sistem özellikleri ile CNC programlarının depolanmasına ve uygulanmasına olanak tanır.

 

Analitik Ayarları

Şirketiniz için raporlama dönemini ve analiz edilecek parametreleri özelleştirin. Önceden tanımlanmış bir plana göre personele otomatik olarak raporlar gönderin. Bunlar ve benzeri birçok özelleştirmeler analitik ayarlarda mevcuttur.

 

Fanuc Protokolü

Fanuc kontrol ünitesine yapılan bağlantının sunumunu inceleyin. IP adresinin ayarlanmasından veri toplama sonuçlarının elde edilmesine kadar bazı özellikler gösterilmiştir.

 

Bizimle İletişime Geçin !

Makine çalışması, personel üretkenliği ve parça üretim sürecini izlemek için tasarlanmış Endüstri 4.0 gerçek zamanlı izleme ve makine veri toplama (MDC) sistemidir. Özel olarak işlenen raporları ve tabloları makul olmayan duruşları ortadan kaldırmak, genel ekipman etkinliğini (OEE) değerlendirmek ve üretim maliyetlerini azaltmak için kullanılabilir.

 

Tandem Takım Tezgahları, Zyfra MDCplus Türkiye resmi distribütörüdür.

İmes Sanayi Sitesi A Blok 103. Sokak No:1A
Yukarı Dudullu Ümraniye / İstanbul
+90 216 313 14 13 +90 530 970 12 81 info@mdc-plus.com.tr www.tandem.com.tr