ZYFRA COVID-19 PANDEMİSİ GÜNLERİNDE İŞLETMELERE NASIL FAYDALI OLUYOR?

  • Ana Sayfa
  • /
  • ZYFRA COVID-19 PANDEMİSİ GÜNLERİNDE İŞLETMELERE NASIL FAYDALI OLUYOR?

ZYFRA COVID-19 PANDEMİSİ GÜNLERİNDE İŞLETMELERE NASIL FAYDALI OLUYOR?

Zyfra müşterilerinden biri olan Avrupa'daki metalurji, madencilik ve kola endüstrileri için yedek parça ve özel yapım ekipman üreten modern bir üretim tesisi olan makine imalat şirketi MAGMA LLC’yi Zyfra bu günlere çok iyi hazırladı.

Magma LLC şirketi, bazı makinelerini kapalı duruma alırken aciliyeti esas alarak fabrikalarında siparişleri öncelik sırasına göre düzenledi ve böylece bazı çalışanlarını boşa çıkarmış oldu. Operatörlerin %20'sine ve ofis personelinin %40'ına salgın sırasında evde kalma imkanı sağladılar, tüm bunlar Zyfra MDCplus'un sağladığı gerçek zamanlı izleme ve kontrol özellikleri sayesinde yapılabildi. Magma işlerini küçültüyor fakat daha optimize bir şekilde çalışarak teslimatlarına devam ediyor.

COVID-19'un yayılmasını engellemek için "sosyal mesafe kuralı" önerildiğinde, Zyfra MDCplus gibi dijital çözümler fabrikanızı çalışır durumda tutmanın cevabıdır ve işte nedenleri şunlardır:

• Tesislerin sorumluları ve yöneticileri işletmede bulunmadan, gerçek zamanlı izleme, verilere uzaktan erişim ve günlük ekipman performans raporlarına ulaşma imkanlarına sahiptir.

• Gerekli tüm raporlara otomatik rapor oluşturucumuz aracılığıyla telefondan, dizüstü bilgisayardan ve diğer internet özellikli cihazlardan erişilebilir (100+ rapor seçeneği ile).

• Bildirim özelliği, önemli ekipman duruşları ile ilgili gerçek zamanlı bildirimler sağlar (sms, e-posta veya uygulama içi bildirimler).

• Enerji tüketim kontrolü modülü, yerinde çalışan tesis personelinin ekipmanı optimum şekilde kullandığından emin olmanızı sağlar.

• Operatörler, NC programlarını sunuculardan makinelere uzaktan yükleyebilir, uzaktan çalışan programcılar gibi diğer personel ile temas kurmazlar. Ayrıca sistem, doğru iş için doğru programın kullanılmasını sağlar.

• Operatörler, uygulamalarımız aracılığıyla vardiya görevlerini görebilirler.

Bu zorlukla yüzleşip, geçmesini beklerken, işletmelerin görevlerinin maliyetleri en aza indirmek ve verimliliği artırmak olduğuna inanıyoruz. Bu sadece tesisleri objektif verilere dayanarak yönetmek ile yapılabilir; Zyfra MDCplus ile endüstriyel makinelerin izlenmesi ve üretim verilerinin toplanması ile gerçek zamanlı ve ayrıntılı olarak bu veriler sağlanır.

Dijitalleşme, verimliliğinizi ve etkinliğinizi artırır. Bu belirsiz zamanlarda ve sonrasında operasyonlarınızı verimli bir şekilde sürdürmeniz için sizlere yardımcı olalım. Bizimle iletişime geçin online sunum için rezervasyon yapın.

Makine çalışması, personel üretkenliği ve parça üretim sürecini izlemek için tasarlanmış Endüstri 4.0 gerçek zamanlı izleme ve makine veri toplama (MDC) sistemidir. Özel olarak işlenen raporları ve tabloları makul olmayan duruşları ortadan kaldırmak, genel ekipman etkinliğini (OEE) değerlendirmek ve üretim maliyetlerini azaltmak için kullanılabilir.

 

Tandem Takım Tezgahları, Zyfra MDCplus Türkiye resmi distribütörüdür.

İmes Sanayi Sitesi A Blok 103. Sokak No:1A
Yukarı Dudullu Ümraniye / İstanbul
+90 216 313 14 13 +90 530 970 12 81 info@mdc-plus.com.tr www.tandem.com.tr