VİDEO İZLEME

 
imgservices

VİDEO İZLEME

Video İzleme modülü, genel güvenliği sağlamak, ekipmanı korumak ve herhangi bir tesisin personelinin çalışmasını kontrol etmek için önemli bir bileşendir. Depoların ve endüstriyel tesis personelinin eylemlerini kontrol ederek; hatalı, doğru olmayan veya kötü niyetli eylemlerin olasılığını azaltarak, sorunların kaynaklarını izlemenize ve işinizi korumanıza olanak tanır. CNC makinelerde çalışmanın koşullarını ve bunların etrafında ortaya çıkan durumları göz önüne alarak, ucuz ve kolayca ölçeklenebilir bir video izleme uygulaması geliştirdik. Video İzleme modülü, atölyede neler olup bittiğini izlemek veya seçilen bir zaman aralığında kayıtları izlemek için IP kameraları gerçek zamanlı olarak kullanmanızı sağlar.

 

Ana fonksiyonları:

  • Üretim alanınızın gerçek zamanlı video gözetimi
  • Seçilen zaman aralığı için arşivden video izleme

 

Uygulama sonucunda:Üretim kültürüne katkı sağlayarak ve makinelerdeki sorunların nedenleri için problemi arama süresini azaltarak ekipman kullanım verimliliğinde %5'e kadar bir artış sağlar.imageportofolio

imageportofolio

Makine çalışması, personel üretkenliği ve parça üretim sürecini izlemek için tasarlanmış Endüstri 4.0 gerçek zamanlı izleme ve makine veri toplama (MDC) sistemidir. Özel olarak işlenen raporları ve tabloları makul olmayan duruşları ortadan kaldırmak, genel ekipman etkinliğini (OEE) değerlendirmek ve üretim maliyetlerini azaltmak için kullanılabilir.

 

Tandem Takım Tezgahları, Zyfra MDCplus Türkiye resmi distribütörüdür.

İmes Sanayi Sitesi A Blok 103. Sokak No:1A
Yukarı Dudullu Ümraniye / İstanbul
+90 216 313 14 13 +90 530 970 12 81 info@mdc-plus.com.tr www.tandem.com.tr