DNC İLETİŞİMİ VE NC PROGRAM YÖNETİMİ

 
imgservices

DNC İLETİŞİMİ VE NC PROGRAM YÖNETİMİ

MDCplus, kullanıcılara NC programlarını depolamak ve CNC makinelerine aktarmak için kullanışlı ve güvenilir araçlar sunar. İsteğe bağlı olan bu modülü kullanarak, NC programlarını bir sunucuda depolamak için dizinler oluşturabilir, NC dosyalarını belirli parça ve makinelerle ilişkilendirebilir, NC programlarının kullanımıyla ilgili istatistikler oluşturabilir ve makinede yürütülen NC dosyasını otomatik olarak orijinal NC dosyasıyla karşılaştırabilirsiniz. Makine operatörü, TVV cihazının arabirimi veya bir mobil cihaz aracılığıyla NC programlarının veri tabanına erişir ve yerel ağ üzerinden istenen NC programını CNC makinesine hızlı bir şekilde yükleyebilir.

 

Ana fonksiyonları:

  • NC programlarının CNC makinelerine hızlı transferi
  • Erişim izinleri ile birlikte NC programlarının arşivi
  • NC program yürütme kontrolü
  • Bir makinedeki etkin NC programının sunucu arşivindeki orijinal sürümle karşılaştırılması

 

Uygulama sonucunda:NC programlarının ayarlanması, araştırılması ve aktarılmasıyla ile ilgili duruş sürelerinin %20'ye kadar azaltılması sağlanır.imageportofolio

imageportofolio

Makine çalışması, personel üretkenliği ve parça üretim sürecini izlemek için tasarlanmış Endüstri 4.0 gerçek zamanlı izleme ve makine veri toplama (MDC) sistemidir. Özel olarak işlenen raporları ve tabloları makul olmayan duruşları ortadan kaldırmak, genel ekipman etkinliğini (OEE) değerlendirmek ve üretim maliyetlerini azaltmak için kullanılabilir.

 

Tandem Takım Tezgahları, Zyfra MDCplus Türkiye resmi distribütörüdür.

İmes Sanayi Sitesi A Blok 103. Sokak No:1A
Yukarı Dudullu Ümraniye / İstanbul
+90 216 313 14 13 +90 530 970 12 81 info@mdc-plus.com.tr www.tandem.com.tr